Choď na obsah Choď na menu
 


šoky miley

20. 3. 2010

Mladučká, iba 16-ročná americká speváčka a herečka má momentálne plné rukypráce s promovaním svojho najnovšie filmu Hannah Montana – Film, ktorý vznikol na základe mimoriadne úspešného amerického TV seriálu.

 

Miley Cyrus

Verejnosť kritizovala Billyho Ray Cyrusa, že dovolil dcére Miley obliecť si príliš krátke šaty.

 


Na turné ju po Európe sprevádza aj jej otec Billy Ray Cyrus. Na londýnskej premiére ale istý moment chýbal a možno to bolo chyba. Mladučkú Miley totiž treba strážiť na každom kroku. Po megaúspechu, ktorý film dosiahol v Amerike, by ju radšej nemal vôbec spúšťať z očí. Nielen kvôli šialeným fanúšikom, ale aj kvôli paparrazom. Tí sú totiž schopní vliezť Miley hoci aj pod sukňu. Ešte šťastie, že si Miley, ale zase nie až tak nevinná hviezdička, vzala nohavičky.

 

 

Radšej by sa ďalej venovala televíznemu seriálu, podľa ktorého film vznikol. "Viete, Hannah Montana je televízna šou. Sme šťastní, že sme mali dosť materiálu na celovečernú snímku. Neviem, či bude ďalší film, ale radšej by som bola, keby sme pokračovali novou sériou seriálu," povedala pre E! Online 16-ročná hviezda.

Miley Stewart si užíva život popovej hviezdy ako Hannah Montana. Potom prichádza šok - otec jej v lietadle zatajil, že nesmerujú do New Yorku, kde na ňu čakajú tisíce fanúšikov, ale vracajú sa na vidiek sa do rodného Tennessee. Z jeho dcéry sa totiž postupne stala rozmaznaná hviezda, ktorá má všetko, čo si zaumieni. Miley sa chce hneď vrátiť späť, bojí sa, že už nebude môcť žiť život Hannah Montany.

 

Miley Cyrus si na verejnosti uťahovala z Aziatov.

 

Miley Cyrus

 

 

Mladá speváčka a herečka známa zo seriálu Hannah Montana čelí škandálu. Nainternete sa objavili fotografie Miley, na ktorých spolu so skupinkou robí ironické grimasy, ktoré napodobňujú tvar očí Ázijcov.

Organizácia OCA, ktorá sa stará v Amerike o sociálne a ekonomické práva Ázijských obyvateľov sa preto na mladú herečku poriadne naštvala a žiada od nej verejné ospravedlnenie.

Podľa nich je speváčkino správanie sa na verejnosti veľmi zlým príkladom a nabáda mladých uťahovať si z typických čŕt Ázijskej rasy.
  http://www.miley-4ever.estranky.sk/archiv/iportret.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

myley

(jana, 15. 6. 2011 15:59)

ty brdo ty si inac pribrala ty kks.

hahaha

(viiiiiiiiiiiiiki, 9. 6. 2010 15:10)

no co tie saty jej troska usli...no mozno nie troska...